Васил Пенев е третият ерген, влиза в романтичното риалити тази вечер

20.03.2025 10:08

Тази пролет четвъртият сезон на романтичното приключение „Ергенът" промени всичко, което зрителите познаваха досега. Любовта се появи с ново лице – и то не едно, а две. До сега! Тази вечер в „Ергенът" предстои любовта да се умножи по три! И това не е случайно, тъй като числото 3 се смята са символ на любовта, мъдростта и истината. А какво друго подхожда повече на новия свят на „Ергенът", ако не трима мъже, които да се впуснат в търсене на дамата на своето сърце?

Васил Пенев е третият ерген, който тази вечер ще прекрачи прага на имението на любовта и ще промени динамиката на романтичното приключение. Досега дамите разпределяха симпатиите си между Виктор Русинов и Мартин Николов, но сега балансът ще бъде променен. Изградените вече отношения и връзки ще бъдат поставени на проверка и изпитание, но ще се появи и нова възможност за още една красива любовна история.

Васил Пенев е на 29 години. Живее и работи в София в сферата на търговията и рекламата. „Аз съм безнадежден романтик, но тази страна от мен трудно излиза наяве. Трябва да е някой специален човек, който по естествен път да я разкрие", споделя той за себе си. Васил вярва, че любовта е нещо специално и трябва да бъде споделяна само с правилния човек. Според него основата на успешната връзка е търпението, взаимната подкрепа и общият път към щастието. „Жената е най-важното нещо в живота на един мъж и затова той трябва да се отнася с нея като с принцеса", казва новият ерген.

Изненадващата поява на Васил тази вечер в имението ще развълнува всички участници в приключението. Виктор и Мартин, които досега бяха както приятели, така и съперници на моменти в търсенето на любовта, ще се изправят пред ново предизвикателство. Васил ще трябва да намери своето място сред тях и сред дамите, но дали ще спечели сърцата им?

Коя участничка ще привлече вниманието му? Ще има ли дами, които ще сменят своите „отбори"? Ще обърка ли появата на Васил плановете на Виктор и Мартин? Всичко това предстои да видим в четвъртък вечер от 20:00 ч. в „Ергенът" – един по-истински и откровен сезон на романтиката и любовта!

Други от Възход и падение

Платформата OnlyFans удари порно мафията и бизнеса й

Платформата генерира $6,6 млрд. годишни приходи, а собственикът ѝ е митичният украинец Леонид Радвински Големите студиа в Калифорния вече не произвеждат цялото съдържание за възрастни Порното

Марая Кери спечели дело за авторските права върху хита All I Want for Christmas Is You

Певицата Марая Кери спечели съдебно дело, в което се твърдеше, че незаконно е копирала елементи в своя празничен мегахит All I Want for Christmas Is You от кънтри песен със същото заглавие

Меган Маркъл – на прицел с новата си “роля” в кухнята

Шоуто на херцогинята на Съсекс "С любов, Меган" е разгромено и от критиците, и от публиката - "принуден марш" без връзка с реалността Въпреки лошите отзиви Netflix вече обяви още един сезон

Емил Димитров: легендарният музикант, създал 280 авторски песни, с които можеш да разкажеш един живот

Внукът му Мартин, одрал кожата му и наследил таланта му, днес не пее – създава стартъпи Емил Димитров беше народен човек. Никога не е бил високомерен, приемаше всички и помагаше на всички

Защо крал Чарлз съжалява как е отгледал принц Хари?

Неограничено количество играчки, свободата да живеете във величествени дворци и всеки ваш каприз да бъде посрещнат от армия от слуги звучи за мнозина като перфектното детство