Тираджия отнесе 57-годишен, стоящ в аварийната лента на магистралата край Цалапица

04.02.2025 12:00 24 часа Пловдив онлайн
Линейка Снимка: Архив

Пострадалият е откаран в болница в критично състояние

Пловдивски полицаи разследват инцидент с тежко пострадал мъж на автомагистрала "Тракия", в близост до отбивката за Цалапица, съобщиха от МВР.

Сигналът за произшествието е получен около 18,10 ч. в петък. Според предварителната информация 57-годишен мъж, намирал се близо до спрян в аварийната лента лек автомобил "Рено", бил блъснат от преминаващ тежкотоварен камион с неустановени регистрация и водач. 

Пострадалият е транспортиран в болница в критично състояние. Местопроизшествието е запазено и е извършен оглед, а в сектор "Разследване на престъпления по транспорта" е образувано досъдебно производство под наблюдение на Районната прокуратура.

В процеса на усилената работа на криминалистите е издирен въпросният тежкотоварен автомобил, а управлявалият го в момента на произшествието 67-годишен столичанин – задържан с полицейска заповед. Работата по документиране на досъдебното производство продължава.

Други от Регион

Пиян шофьор отказа дрегер и заплаши полицай в Карлово: Ще ти взема пистолета и ще те гръмна

Опитал да обясни на униформените, че не той е карал колата, макар да нямало друг човек вътре Почерпен водач разиграл истински цирк, като крещял обиди по полицаи от Карлово, поискали да го проверят

Благотворителен базар в Асеновград събира пари за операциите на мъж и 6-годишно момиче

Кулинарното дефиле ще се проведе на 15 април пред сградата на общината Община Асеновград организира кулинарен базар с благотворителна цел преди Великден

Осъждан задигна телевизор от съсед в Богданица

Криминално проявен и осъждан жител на село Богданица край Садово попадна в полицейския арест за поредно посегателство, съобщават от МВР. Вчера 31-годишният мъж бил отведен в РУ-Първомай

Движението на АМ „Тракия“ в област Пазарджик днес ще се осъществява поетапно в една лента

До 16:00 часа днес движението от 63-и до 106-и км на автомагистрала „Тракия" в област Пазарджик ще се осъществява поетапно в една лента, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ)

Обновлението на центъра на Асеновград продължава, паркинг се превръща в зеленина

Ремонтът обхваща площ от 17 000 кв. м Кметът на Асеновград д-р Христо Грудев направи символична първа копка, с което стартира вторият етап от обновлението на центъра в града

>