Граймс: Умолявах Мъск да не показва децата ни публично и в социалните мрежи

17.03.2025 19:17

Певицата Граймс, която е бившата приятелка на Илон Мъск, се оплака в социалните мрежи, че го е молила да държи трите им деца далеч от общественото внимание.

Малко след като оповести публично в "Екс" че не й дава да вижда най-големия си син и не си вдига телефона, докато едно от децата е болно, Клер Буше, както е истинското име на Граймс, излезе с нова позиция относно отношенията им последно време.

В платформата 36-годишната певицата написа, че е "молила" бившия си да спре да показва децата им публично и в социалните мрежи и дори се е обърнала към "правна помощ".

"За съжаление не контролирам интернет и не мога да изтрия нищо, което вече е публикувано в пространството", написа Граймс в отговор на свой последовател. "Молих както обществеността, така и бащата на децата ми да ги държи далеч от интернет, като дори потърсих правна защита", уточни тя, цитирана от dir.bg.

"Животът на децата ми е публичен и това е голямо безпокойство за мен и всеки ден мисля как да разреша този проблем. Надявам се, че има някакъв закон, който ще позволи на родител да наложи вето на малките си деца."

Миналия месец Мъск влезе в медийните заглавия заедно с най-голямото си дете, когато влезе в Овалния кабинет, докато президентът Доналд Тръмп подписваше изпълнителна заповед, предоставяща повече правомощия на Министерството на правителствената ефективност на Мъск.

Тогава Граймс сподели, че не е знаела за публичната изява на сина си и баща му, а е научила за това от потребител на платформата "Екс". "Той не трябва да е на публично място по този начин", написа тогава певицата. "Бих искала хората да спрат да публикуват снимки на моето дете навсякъде", каза тя и пред Time, добавяйки, че "славата е нещо, с което трябва да се съгласиш и да приемеш".

Граймс и Мъск се разделиха през септември 2021 г. след като бяха три години заедно.

Изпълнителният директор на Тесла е баща на общо 14 деца.

Други от Възход и падение

Меган Маркъл е започнала да получава смъртни заплахи заради сериала си по Нетфликс

Меган Маркъл влезе в списъка на известните личности, сблъскали се със смъртни заплахи от страна на фенове. Източници, коментирали пред изданието RadarOnline, казват

Фондации в САЩ искат имиграционните документи на принц Хари, заради признанието му, че е взимал наркотици

Силно редактираните съдебни документи, публикувани във вторник, не хвърлят нова светлина върху обстоятелствата, при които принц Хари е влязъл в Съединените щати

Бионсе вбеси феновете с цените на билетите за новото турне, нарекоха я "алчна"

Фенове на Бионсе заклеймиха певицата като „алчна" на фона на цените на билетите за предстоящото си турне „Каубой Картър". 43-годишната певица обяви турнето си през миналия месец

На 19 март рожден ден имат

Проф. Огнян Герджиков, юрист, служебен премиер на България (27.1.- 4.5.2017), председател на 39-ото НС Проф. д-р Иво Драганов, кинодраматург, медиен експерт Люба Кулезич

Чел ли си Маркс, може да се сетиш що е "потопиец" – но ако си във 2-ри клас?

Тя затруднява четенето с разбиране и затова е още една “тухла в стената”, пише читателят ни Емил Марков Що за дума е “потопиец” - изедник, който пие потта на хората и така богатее от тях