Лейди Гага, "Грийн дей", Пост Малоун ще са хедлайнери на "Коачела" през 2025 г.

21.11.2024 18:14
Лейди Гага Снимка: Instagram/ladygaga

Лейди Гага, рок групата „Грийн дей“ и американският рапър Пост Малоун ще бъдат хедлайнери на музикалния фестивал „Коачела“ през април 2025 г., предаде АФП.

 Миси Елиът, Чарли Екс Си Екс, Меган дъ Стелиън и Травис Скот също ще излязат на сцената. 

Изданието на форума през 2025 г. ще се проведе в два поредни уикенда - от 11 до 13 април и от 18 до 20 април. Обявяването на датите и програмата на фестивала толкова рано се случва изключително рядко, отбелязва АФП, цитирана от БТА. 

Посетителите на фестивала ще могат да видят и чуят световноизвестният диригент Густаво Дудамел и неговият Филхармоничен оркестър на Лос Анджелис, преди той да поеме ръководството на Нюйоркската филхармония през 2026 г.

Сред хедлайнерите на „Коачела“ през 2024 г. бяха Лана Дел Рей, Тайлър дъ Криейтър и Доджа Кет. Попзвездата Тейлър Суифт също беше там, но като зрител, припомня АФП.

Други от Възход и падение

Папи Ханс пак смени стила и пусна парче с ретро ритми

Папи Ханс обеща, че приключва с баладите, и пусна ритмично парче, което събра хиляди гледания в ютюб. "Умирам да живея" е вторият сингъл от предстоящия му албум "Слънцето"

Тейлър Суифт е начело на класацията на „Билборд“ за албуми за девета седмица

Певицата Тейлър Суифт отново е на първо място в класацията на „Билборд“ за албуми с The Life of a Showgirl, съобщи сайтът на изданието. Актуалният албум на Суифт е на първо място в класацията на

Режисьорът Роб Райнер и съпругата му са намерени мъртви в имението им в Калифорния

Режисьорът и актьор Роб Райнер и съпругата му са намерени мъртви в имението им в Калифорния. Това съобщи пише Си Ен Ен. „С дълбока скръб съобщаваме за трагичната кончина на Мишел и Роб Райнер

На 15 декември рожден ден имат

Райна Кабаиванска, оперна певица Виктор Николаев, журналист и тв водещ Димитър Абаджиев, политик, бивш посланик в Саудитска Арабия Габриел Вълков, депутат Георги Кръстев, депутат Илиана Беновска

Майли Сайръс се сгоди и помъдря – край на бурните връзки с мъже и жени

Бившето дете звезда на "Дисни", което се превърна в музикална сензация, 4 години държа връзката си с барабаниста Макс Морандо далече от прожекторите Достигнала Христовата възраст

>