"Локо" (Пд) се измъчи, но отстрани с дузпи третодивизионния "Черноморец" за купата

28.10.2024 16:30
Снимка: "Локо" (Пд)

Третодивизионният "Черноморец" измъчи здраво в Бургас "Локо" (Пд), но след изпълнение на дузпи елитният тим успя да прескочи 1/16-финалите в турнира за купата на България.

Резултатът откри Браян Переа от гостите в началото на второто полувреме, а Живко Петков изравни 13 мин преди края на редовното време за 1:1.

След двете продължения по 15 мин промяна нямаше и стигна до 11-метрови удари.

При тях пловдивчани се наложиха с 4:2

Други от Футбол

"Ботев" (Пд) привлече замбиец

Офанзивният футболист Марсел Зимба е най-новото попълнение на "Ботев" (Пловдив).  Роденият на 11 април 2006 година в Замбия талант е част от клуба от летния трансферен прозорец

Нов минимален успех на "Ботев" (Пд) изравни временно "канарчетата" на второто място в Първа лига

"Ботев" (Пд) продължава победната си серия в Първа лига, след като "канарчетата" постигнаха четвърти пореден успех в шампионата и общо девети от началото на сезона

Вратарска грешка помогна на "Ботев" (Пд) да запише трета поредна победа в Първа лига

"Канарчетата" надвиха "Славия" с 1:0 на Колежа Отборът на "Ботев" (Пд) постигна трета поредна победа в Първа лига, след като "канарчетата" надделяха с минималното 1:0 над "Славия" като домакини в

Англия има нов селекционер, германец е

Англия има нов национален селекционер и той е представител на държавата, която може да бъде опредена като най-върлия съперник във футбола на неговата родина - Германия Според информации на

Синът на Гунди: Баща ми напълни трибуните и днес

Синът на Георги Аспарухов - Андрей, изля емоциите си от премиерата на филма за легендарния си баща и любовта им с майка му Величка. Няколко дни трябваха на Андрей Аспарухов, за да коментира видяното