Наставникът на ЦСКА 1948: Доволен съм от старанието на играчите

08.10.2023 20:18 24 часа Пловдив онлайн
Наставникът на ЦСКА 1948 Николай Панайотов. Снимка: Архив

Доволен съм от старанието на играчите. Радващо е, че през първото полувреме създадоха доста голови положения пред вратата на съперника. Това заяви треньорът на ЦСКА 1948 Николай Панайотов след победата на тима му с 1:0 над "Ботев" (Пд). Той добави, че на почивката е успокоил футболистите и ги е посъветвал да продължат с активната игра, тъй като, като създават ситуации ще вкарат гол. Така и се получило.

"Всички момчета се вложиха и изпълниха нашите изисквания. Поздравявам ги за играта  и победата.

Ние си имаме направена програма. Доста футболисти заминават с националните отбори. Ще имаме една проверка по време на паузата, надявам се най вече да се върнат здрави, за да може в следващия мач всички да бъдат на разположение", каза още наставникът на домакините.

Други от Футбол

Керкез: Щастлив съм, че не ни вкараха

Наставникът на "Ботев" (Пд) Душан Керкез коментира победата над "Берое" с 1:0 в Стара Загора:  "Трябваше да вкараме гол по-рано и да бъдем по-спокойни. Не е леко да победиш тук

"Ботев" (Пд) излъга 1:0 "Берое" и се изравни с лидера "Левски"

"Ботев" (Пд) излъга 1:0 "Берое" в Стара Загора в мач от 12-ия кръг на елита ни, който обаче идва след 7-ия заради промяна в прогламата. Кристиан Нвачусву донесе трите точки за "канарчетата" с гол в

С два гола в добавеното време "Хебър" изравни "Локомотив" (Пд) на "Лаута"

С два гола в добавеното време на мача "Хебър" стигна до точка при гостуването си на "Локомотив" (Пд) в първа среща от 12-ия кръг на Първа лига. Двата тима изиграха вълнуващ двубой

Обявиха новия изпълнителен директор на БФС

След 15 години на поста изпълнителен директор и общо 18 в Българския футболен съюз Борислав Попов бе освободен. "Който не си върши работата, ще бъде сменен"

Илиан Илиев продължава без загуба, взе втора победа с националите - 1:0 над Северна Ирландия в Пловдив

България победи с 1:0 Северна Ирландия във втория си мач от Лигата на нациите, като победния гол вкара Кирил Десподов в 40-ата минута. Двубоят от Група 3 на Лига С се игра на стадион „Христо Ботев" в