Треньорът на "Ботев" (Пд): Не играхме добре, ЦСКА 1948 заслужено спечели

08.10.2023 20:05 24 часа Пловдив онлайн
Старши треньорът на "Ботев" (Пд) Душан Керкез. Снимка:Lap.bg

Не играхме добре. ЦСКА 1948 заслужено спечели, бяха по-добри от нас. Това заяви старши треньорът на "Ботев" (Пд) Душан Керкез след загубата на тима му с 0:1 от "червените". Сръбският специалист призна, че играчите му не са показали характер и уважение към феновете, които са ги подкрепили.

"ЦСКА 1948  има добри футболисти на статични положения, бяхме се подготвили, но явно не достатъчно добре.
Когато играеше срещу силни отбори трябва да ги предизвикваш цял мач и да играеш от първата до последната минута. Нямаше битка, нямаше характер, не показахме качество. Имахме късмет, че паднахме само с 1:0.
Винаги можем да намерим извинение с контузени и наказани играчи. Тези, които излязат на терена трябва да са напълно готови. Отговорността е на първо място моя. Проблемът дори не е толкова загубата, а това, че не показахме характер. Ще е голямо предизвикателство до януари. Трябват ни точки и всеки мач е важен.", добави Душан  Керкез.

Други от Футбол

Керкез: Щастлив съм, че не ни вкараха

Наставникът на "Ботев" (Пд) Душан Керкез коментира победата над "Берое" с 1:0 в Стара Загора:  "Трябваше да вкараме гол по-рано и да бъдем по-спокойни. Не е леко да победиш тук

"Ботев" (Пд) излъга 1:0 "Берое" и се изравни с лидера "Левски"

"Ботев" (Пд) излъга 1:0 "Берое" в Стара Загора в мач от 12-ия кръг на елита ни, който обаче идва след 7-ия заради промяна в прогламата. Кристиан Нвачусву донесе трите точки за "канарчетата" с гол в

С два гола в добавеното време "Хебър" изравни "Локомотив" (Пд) на "Лаута"

С два гола в добавеното време на мача "Хебър" стигна до точка при гостуването си на "Локомотив" (Пд) в първа среща от 12-ия кръг на Първа лига. Двата тима изиграха вълнуващ двубой

Обявиха новия изпълнителен директор на БФС

След 15 години на поста изпълнителен директор и общо 18 в Българския футболен съюз Борислав Попов бе освободен. "Който не си върши работата, ще бъде сменен"

Илиан Илиев продължава без загуба, взе втора победа с националите - 1:0 над Северна Ирландия в Пловдив

България победи с 1:0 Северна Ирландия във втория си мач от Лигата на нациите, като победния гол вкара Кирил Десподов в 40-ата минута. Двубоят от Група 3 на Лига С се игра на стадион „Христо Ботев" в