Душан Керкез дебютира със загуба в "Ботев" (Пд)

09.09.2023 17:48 24 часа Пловдив онлайн
Капитанът на "Ботев" (Пд) Ивелин Попов с (№10) в борба за топката с противников състезател. Снимка: Botevplovdiv.bg

Новият старши треньор на "Ботев" (Пловдив) Душан Керкез дебютира със загуба начело на тима. "Жълто-черните" паднаха с 2:4 от "Крумовград" в контролна среща, играна на Колежа при закрити врати.

Двубоят се проведе във формат от 4 полувремена по 30 минути. Срещата започна с попадение за "Ботев" в 19-ата минута. Реда Рабей центрира отляво по фланга, а новото попълнение на тима Антоан Конте засече топката с глава и отбеляза във вратата на гостите. В 30-тата минута Антоан Бароан удвои преднината за "канарчетата".

До края на първата част "Крумовград" върна един гол чрез Китан Василев. През останалите две полувремена Димитър Тонев от гостите вкара две попадения.  Секунди преди края на срещата самия край на двубоя Александър Колев отбеляза за 2:4.

Старши треньорът на отбора Душан Керкез използва всички налични смени в двубоя.

Стартовият състав на "Ботев": Хидайет Ханкич, Джеймс Етоо, Антоан Конте, Джаспър Ван Хертъм, Константинос Балоянис, Антонио Перера, Реда Рабей, Точукву Ннади, Самуел Акере, Ивелин Попов, Антоан Бароан

Резерви: Кайзер, Смъркалев, Татаров, Чернев, Работов, Балтанов, Кущинаров, Минков, Георгиев, Папазов, Колев, Уме & Секулич

Други от Футбол

Керкез: Щастлив съм, че не ни вкараха

Наставникът на "Ботев" (Пд) Душан Керкез коментира победата над "Берое" с 1:0 в Стара Загора:  "Трябваше да вкараме гол по-рано и да бъдем по-спокойни. Не е леко да победиш тук

"Ботев" (Пд) излъга 1:0 "Берое" и се изравни с лидера "Левски"

"Ботев" (Пд) излъга 1:0 "Берое" в Стара Загора в мач от 12-ия кръг на елита ни, който обаче идва след 7-ия заради промяна в прогламата. Кристиан Нвачусву донесе трите точки за "канарчетата" с гол в

С два гола в добавеното време "Хебър" изравни "Локомотив" (Пд) на "Лаута"

С два гола в добавеното време на мача "Хебър" стигна до точка при гостуването си на "Локомотив" (Пд) в първа среща от 12-ия кръг на Първа лига. Двата тима изиграха вълнуващ двубой

Обявиха новия изпълнителен директор на БФС

След 15 години на поста изпълнителен директор и общо 18 в Българския футболен съюз Борислав Попов бе освободен. "Който не си върши работата, ще бъде сменен"

Илиан Илиев продължава без загуба, взе втора победа с националите - 1:0 над Северна Ирландия в Пловдив

България победи с 1:0 Северна Ирландия във втория си мач от Лигата на нациите, като победния гол вкара Кирил Десподов в 40-ата минута. Двубоят от Група 3 на Лига С се игра на стадион „Христо Ботев" в