Вижте в снимки как "Локо" (Пд) удари "Левски" (Фотогалерия)

09.08.2023 15:06
Рикардиньо от "Левски" успява да промуши топката между краката на стража на "Локо" (Пд) Динко Хоркаш, за да изравни - 1:1. СНИМКИ: LAP.BG
Уелтън е полетял във въздуха, за да стреля към вратата на противника.
Джавад ел Джемили от "Левски" този път не блесна с гол или асистенция.
Стражът на пловдивчани - Динко Хоркаш, избива топката точно пред лицето на Хосе Кордоба.
Цунами е направил невероятен отскок и вземе високата топка току пред нападателя на пловдивския тим Преслав Боруков.
Бившите националите Ивелин Попов и Николай Михайлов на скамейката на "сините". Атакуващият полузащитник влезе, за да обръща мача, но не се получи.

"Локо" (Пд) нанесе втора загуба на "Левски" през сезона. Пловдивският тим стартира ударно кампанията в т.нар. роден елит и е начело в колоната след 4 кръга. "Локо" тресна 2:1 столичния си съперник в дербито в неделя.

Само дни след загубата от "Локо" столичния клуб започва участието си в третия предварителен кръг на Лигата на конференциите. Съперник там е израелския "Апоел" (Беер Шева)

Затова треньорът на "Левски" Николай Костов даде почивка на част от основните си играчи, които досега бяха на терена във важните моменти от началото на сезона.

Други от Футбол

ЦСКА 1948 надви с 2:0 Локо (Пд) на "Лаута"

Отборът на ЦСКА 1948 победи с 2:0 "Локомотив" (Пд) като гост в първия мач от 9-ия кръг на футболната Първа лига. Играчите на Валентин Илиев стигнаха до успеха с два гола само в рамките на 7 минути

Големият голмайстор Тото Скилачи загуби битката с рака

Един от на-големите голмайстори на Италия Салваторе "Тото" Скилачи почина на 59-годишна възраст, губейки битката с рака на дебелото черво в клиника в Палермо

Керкез: Щастлив съм, че не ни вкараха

Наставникът на "Ботев" (Пд) Душан Керкез коментира победата над "Берое" с 1:0 в Стара Загора:  "Трябваше да вкараме гол по-рано и да бъдем по-спокойни. Не е леко да победиш тук

"Ботев" (Пд) излъга 1:0 "Берое" и се изравни с лидера "Левски"

"Ботев" (Пд) излъга 1:0 "Берое" в Стара Загора в мач от 12-ия кръг на елита ни, който обаче идва след 7-ия заради промяна в прогламата. Кристиан Нвачусву донесе трите точки за "канарчетата" с гол в

С два гола в добавеното време "Хебър" изравни "Локомотив" (Пд) на "Лаута"

С два гола в добавеното време на мача "Хебър" стигна до точка при гостуването си на "Локомотив" (Пд) в първа среща от 12-ия кръг на Първа лига. Двата тима изиграха вълнуващ двубой